Kuidas osta E-Poest

  1. Vali sobiv tootekategooria
  2. Leia valitud tootekategooriast sobiv toode
  3. Ava sobiv toode ning kui toote detailne kirjeldus ning tarneaeg sobib, vali kogus ja vajuta nuppu “Lisa korvi“.
  4. Ostukorvi avanedes kontrolli oma valikud üle, saad muuta ka koguseid, vajadusel sisesta oma sooduskupongi kood. Kui soovid  lisada seotuid tooteid, siis vali need vasakust veerust ja lisa ostukorvi.  Kui ostukorv sobib, vali sobiv transpordiviis. Kui kõik sobib, vajuta “Mine maksma“.
  5. Avanenud ”Kassa” vaates täida Ostja andmetega kõik tärniga lahtrid. Vaikimisi transporditakse ostetud kaup Ostja aadressile. Juhul, kui soovid ostetud kauba transporti Ostja`st erinevale saajale / asukohta, tee Ostja andmete bloki all linnukesega valik ”Saada teisele aadressile” ja täida Saaja andmetega kõik tärniga lahtrid.  Kõik erisoovid tellimuse kohta (näiteks: soovitava kohaletoimetamise detailsemad juhised, aeg jne.) kirjuta palun lahtrisse „Märkused tellimuse kohta“
  6. Vali endale sobiv pangalink, kinnita müügitingimustega nõustumist linnukesega ning vajuta “Esita tellimus
  7. Pangas soorita makse ning pärast vajuta kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde“.
  8. Korrektselt esitatud tellimuse puhul jõuab tellimus koheselt e-poodi, tellimust täitvale partnerile ning samuti jõuab Sinu postkasti tellimuse kinnitusleht. Kui kõik on korras, jää ootama tellimuse täitmist, kui miski läks valesti, anna kiirelt teada tellimuse kinnitusel toodud kontaktidele.